Секси Северина покажа завидни вештини! (ФОТО)

14 март, 2021
секеке

Хрватската пејачка Северина Којиќ се пофали со фотографија и покажа колку е вешта и способна. Носеше спортска гардероба, односно хеланки и топ, што ја истакна нејзината фигура.

„Лебди како пеперутка, убоди како пчела“, напиша Северина, цитирајќи го Мухамед Али.

За својата објава за помалку од 24 часа доби скоро 45.000 лајкови, но и бројни комплименти.

„Бев изненаден“, „Ти си посебна“, „Браво, убавица“ – ова се само некои од коментарите на обожавателите на Северина, кои на Инстаграм веќе бројат повеќе од 1,3 милиони.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris