Сенида, дали си ти? Пејачката објави видео без шминка и го „запали“ Интернетот, хејтерите не ја поштедија!

7 февруари, 2021
senidah-460x0

Се редат коментарите „Лоша копија на Лоредана“, „Машко“…

Пејачката Сенида Хајдарпашиќ, наречена Сенида, секогаш привлекува внимание со својот ексцентричен стил, а дали е така кога не се шминка?

Сенида објави нов клип кој предизвика бројни коментари на социјалните мрежи. Имено, многумина беа изненадени што не ја препознаа популарната Сенида.

Додека повеќето нејзини колеги никогаш не би се осмелиле да го направат овој потег, Сенида беше снимена без шминка додека изведуваше песни.

„Преубава е“, „Најубавата пејачка“, беа дел од коментарите, а потоа следеа негативни.

Следеа коментарите „Лоша копија на Лоредана“, „Машко“…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi