Сепак не е така совршена како што се прикажува самата: Папараците го „уловија“ целулитот на Карлеуша (ФОТО)

11 мај, 2021
karleusa-1-660x450

Српската пејачка Јелена Карлеуша редовно ги забавува бројните фанови преку својот профил на Instagram каде можеме да ја видиме во совршено издание кое предизвикува комплекси за многумина.

Беспрекорен тен, долга совршена коса, тело на „божицата“, сето ова Јелена го претставува на Instagram, но папараците веќе неколку пати покажаа дека пејачката не изгледа баш така во реалноста.

Не успеа да го сокрие целулитот

Таа честопати била мета на критики за прекумерно уредување на своите фотографии, кои честопати кријат бројни „маани“, како што е целулитот, не толку совршен тен, а понекогаш и совршено извајаниот стомак на Instagram, и неколку килограми повеќе , би рекле негативците.

Последен пат Јелена беше „фатена“ кога доаѓаше да снима нова емисија на „Ѕвездите на Гранд“, во фустан со длабок шлиц кој ѝ ги откриваше долгите нозе, но и значителна количина целулит.

Беше јасно дека пејачката се обидува да го задржи фустанот, за да не открие премногу, но острото око на папараците не успеа да го пропушти овој детал.

На последните фотографии што ги објави Јелена, нема ни трага од целулит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi