Сестрите Беквалац уживаат на Ибица: А нивните бикини изданија ќе ви измамат воздишки

29 јули, 2021
285073_natasa-bekvalac_ff

Кристина и Наташа отпатуваа на тропска дестинација и се фотографираа во костими за капење

Сестрите Наташа и Кристина Беквалац отпатуваа на Ибица и уживаат во тропската дестинација.

Тие споделија фотографија на која позираат пред бел ѕид облечени во едноделни костими за капење, Наташа во црна, а Кристина во розова боја со исечоци на половината. Летниот стајлинг го завршија со големи сламени капи, кои се хит оваа сезона.

Она што не збуни беше што едвај можевме да познаеме која е Кристина, а која Наташа на фотографијата. Во тоа, ни помогна ознаката која ја ставила Кристина.

Под фотографијата, креаторката им се заблагодари и на познатите фотографи, иницирајќи дека тие им се цимери.

Како ви се допаѓаат нивните летни изданија?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi