СЕВЕ МУ СЕ ДОДВОРУВА НА БИКОВИЌ?! Случајно се издаде себеси – штом се разведе, пејачката фрли око на ЗГОДНИОТ АКТЕР

26 август, 2021
Screenshot_1

Откако официјално стави крај на бракот со Игор Којиќ (34), Северина (49) ги извести медиумите за тоа и го врати своето моминско презиме Вучковиќ, а како што се вели, нејзините активности на социјалните мрежи покажаа дека тргнала во потрага по нов емотивен партнер.

Очигледно, таа фрлила око и на младата актерска sвезда од Србија, Милош Биковиќ (33), кого го заследи на Instagram, каде што, како што се наведува, редовно лајнува, па дури и ги коментира објавите, што не треба да бидете изненадени ако ја земат предвид изјавата на извор близок до Северина, кој тврди дека во последно време е опседната од српскиот актер.

Севе е фан на Милош Биковиќ и со големо внимание следи сѐ што прави. Како актер, ѝ се допадна во филмовите „Монтевидео, Бог те виде“, и целосно полуде по згодниот Марас во продукцијата на „Јужен ветер“ – вели извор близок до пејачката.

Она што е особено интересно е деталот што не го привлече вниманието на сите. За време на бракот со Игор, Северина го следеше само нејзиниот сопруг на Instagram, како што тој ја следеше само неа. Откако се разведе, листата на луѓе што ги следи на оваа социјална мрежа стана многу подолга. На денот кога го отследи поранешниот сопруг Игор по шест години, Северина, меѓу другите мажи, го заследи и Милош Биковиќ.

– Љубовта помеѓу Северина и Игор беше силна и посебна, но имаа потреба да ја слават на специфичен начин. Еден од нив беше дека никогаш да не следат никого на Instagram, освен меѓусебно – објаснува изворот.

Иако Биковиќ не е единствениот убав маж што го заследи, таа, како што тврдат блиски луѓе, повеќето од последните денови ги поминува на неговиот профил. Покрај тоа што му остава срце под речиси секоја фотографија, таа коментира и разни весели емотикони кои се стандард за комуникација на оваа социјална мрежа, а актерот редовно ѝ се заблагодарува за комплиментите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi