СЕВЕРИНА ФАТЕНА ВО БЕЛГРАД! Пејачката во друштво на човек за кој се шпекулираше дека се ВО ВРСКА! Ни трага ни глас од Игор!

25 мај, 2021
394640_seeve_f

Пејачката Северина Којиќ е фотографирана денес во Белград, во еден ресторан.

Таа беше во машко друштво, а меѓу другите, тука беа и нејзиниот менаџер Томица Петровиќ, како и композиторот Филип Милетиќ.

Она што ги привлече вниманието на сите собрани е што нејзиниот сопруг Игор Којиќ не се најде во ресторанот со неа.

Инаку, познато е дека Филип Милетиќ е автор на бројни хитови на Северина, а пред многу години се шпекулираше дека тие двајцата биле заедно. Сепак, ниту еден од нив никогаш не зборуваше за тоа, па сè остана на ниво на гласини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi