Северина го загреа Инстаграм со нова фотографија

15 февруари, 2021
1407809

И додека многумина сè уште ги споделуваат своите впечатоци за новото издание на Дора, што се одржа оваа сабота во Опатија, нејзината поранешна победничка Северина се фокусираше на Денот на вљубените со своите верни обожаватели на Инстаграм, почестувајќи со најсекси фотографија досега.


„Тој прекрасен празник на љубовта, кој сега нè„ измачува“. Не можеме да одиме во ресторани, кафулиња, јас дури и не одам кај козметичарот и не ми се допаѓа тоа (го знаете тоа чувство) … “, напиша Северина, меѓу другото, во описот на фотографијата на која позира без многу облека, покривајќи стратешки места со подароци.

За само неколку часа, со нејзиниот последен пост на Инстаграм, заработи повеќе од 16 000 лајкови на обожаватели, како и бројни комплименти, а на својата сторија на Инстаграм објави и кратко видео со истиот кадар.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi