Северина испрати јасна порака до сите ДУШМАНИ: Сите гледаат во нејзините чорапи! (ФОТО)

7 април, 2021
sevka-1

Овој стајлинг го забележаа сите

Поп-sвездата Северина Којиќ поминува убав и сончев ден во Сплит во градината на кафуле, што може да се види на фотографијата што ја објави на својот профил на Instagram.

Пејачката за оваа пригода се дотера од глава до пети, а сите гледаат еден детал- чорапите!

Северина носеше бели патики и чорапи на жолт фустан на кој пишува: „Не ми е гајле што мислите“.

Ова е веројатно порака до сите хејтери кои се занимаваат со нејзиниот приватен живот.

Потсетуваме, веќе една година се пишува дека нејзиниот брак со Игор Којиќ завршил, а исто така е напишано дека ја изневериле одредени пријатели и соработници.