СЕВЕРИНА ЈА ИСМЕВААТ ЗАРАДИ КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ: „Од длабокото деколте испадна домат?“ „Само паштета и леб фалат!“

6 јуни, 2021
severina-660x450

Пејачката Северина Којиќ следната година ќе го прослави својот 50-ти роденден, иако поради младешкиот изглед и одличната фигура, многумина би ѝ дале само 30. Во последниве години, таа беше значително потенка, па се чини дека почна да губи некои свои атрибути , исто како и познатата актерка Анџелина Џоли.

Таа моментално летува на Малдивите, а преку Инстаграм сподели фотографија на која ужива на плажа во розово-портокалово едноделен костим за капење. Фотографиите собраа повеќе од 34.000 лајкови за неколку часа, а многумина ја нарекуваат божица поради витката форма и споделуваат бројни комплименти.

Но, имаше и некои коментари кои ја споредуваа Севе со. „Домат“, „Само леб и паштета недостасуваат“, напишаа некои следбеници со живописни стикери од патлиџани.

Не е сосема јасно дали тие мислеле на деколтето на Северина, што се чини малку помало отколку кога имала неколку килограми повеќе или поради бојата на костимот за капење, особено затоа што самата Севе напиша „Домат“ со описот на фотографијата.

Како и да е, интересно е тоа што Северина во коментарите, на барање на еден од придружниците, го откри брендот на костимот за капење, па затоа изданието на Северина може да се спореди со оној на страницата на брендот, но го носи фаталната Ана, па така може и да се спореди на кого му стои подобро костимот за капење.

Северина не откри со кого летува на Малдивите, но некои претпоставуваат дека ужива со својот син, а во коментарите и напишале дека се надеваат дека нејзиниот син ужива, затоа што „тоа е најважната работа“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi