СЕВЕРИНА ЈА ЗАМЕНИ СО БРЕСКВИЦА Игор фрли око на младата пејачка!

11 јули, 2021
Screenshot 2021-07-11 171412

Северина и Игор Којиќ дефинитивно ја завршија својата брачна заедница, а како што се шпекулира, причината е тоа што фудбалскиот менаџер фрлил око на младата пејачка и јутјуберка.

Потврда за тоа дефинитивно стигна од Инстаграм кога Игор ја отследи својата сопруга, единствената што ја следеше некое време. И меѓу првите што ги заследи беше  јутјуб ѕвездата Анџела Игњатовиќ Бресквица.

Игор ја заследи Бресквица, но таа не му возврати. Од друга страна, Северина го отследи Игор, па јасно е дека на нивниот брак му дошол крајот.

Иако многумина очекуваа Северина и Игор да се смират, тоа не се случи.

А се чини дека Бресквица не е заинтересирана за Игор, со оглед на тоа што не го заследи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi