СЕВЕРИНА КОМЕНТИРА ЗА СИНОТ НА КЕБА: Северина прв пат зборуваше за Игор по приказните за развод!

10 март, 2021
севе

Северина Којиќ проговори за Игор Којиќ за прв пат откако шпекулациите започнаа дека се разведуваат минатата година.

Severina Kojić

Пејачката со денови предизвикува бурни реакции во регионот, а освен што ги удри верниците кога на Инстаграм објави фотографии на кои ја претставува библиската разведена Саломе, која ја бараше главата на Јован Крстител, таа предизвика и изјави за српскиот генерал. Имено, Северина го спореди Ратко Младиќ со Адолф Хитлер кој уби Евреи. Ниту тука не застана, но го коментираше и своето порно видео и рече дека намерно не го објави во јавноста, бидејќи нема да објави видео во кое не е нашминкана.

Бидејќи тој ден беше расположена за комуникација со своите следбеници на Инстаграм, Северина ја допре и темата за нејзиниот сопруг Игор, за прв пат откако се шпекулираше дека ќе се разведат минатата година. Во коментарите, еден од обожавателите ја праша „А каде е Игор Којиќ?“ и во исто време го означи, а пејачот имаше одговор и на тоа.

Severina Kojić
  • Во Белград – напиша Северина со емотикон за срце.

Да потсетиме, медиумите минатата година пишуваа дека пејачката и Којиќ се разведуваат и не се виделе долго време, како и дека таа не дошла во Белград, а тој не дошол во Хрватска веќе една година. Ниту тој, ниту таа досега не се споменуваа ниту пак разговараа за нивната врска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi