Северина објави фотографии со него, а потоа следеше ХАОС!

5 март, 2021
fdddd

Не и требаше ова!

Приватниот живот на пејачката Северина Којиќ ја интригира јавноста со месеци. Потсетуваме, пејачката со месеци не живее со сопругот Игор Којиќ, кој живее во Србија, а0пејачката во Хрватска. Тие официјално не се разведоа и никој од нив не се огласи за ова.

И како што знае само Северина, таа само го сврте вниманието од горенаведената тема и направи вистински хаос на Инстаграм со нов пост.

Таа сакаше да му го честита роденденот на својот омилен сликар Димитрије Поповиќ, а тоа го стори со објавување на серија нејзини фотографии, направени во соработка со него.

-На овој ден, се роди еден од моите омилени сликари. Еден од нашите најценети сликари, чии слики имаат посебно место во Ватикан и единствениот кој имаше изложба од овие простори заедно со Дали. Имав доволно среќа да соработувам со него во 2010 година на неговиот опус „Salome“, и тој наскоро ќе има изложба „Библиски жени“, во која повторно соработуваме. Овој пат како Марија Магдалена. Почитуван Димитрије, ти посакувам се најдобро на роденденот. Се гледаме на изложбата – напиша пејачката во описот на фотографиите на кои позира со реплики на отсечени глави.

Ова предизвика бурна реакција од придружниците.
„Хорор“, „Претеравте“, „Свашта“, се само дел од коментарите.

-Јас воопшто не знам зошто го следам ова. Уметноста е уметност, а срамот е срам. Јас бев навистина разочарана од оваа музика и ова „Здраво Марија“ – напиша една од придружничките.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi