Северина позира на Малдивите, меѓу фотографиите има и една без горниот дел од костимот за капење

7 јуни, 2021
e74f9ce7-8067-436a-9894-4329ce369d65

СЕВЕРИНА ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со серија фотографии направени на Малдивите.

„Погледот“, напиша таа покрај фотографиите на кои позира во бел костим за капење. На едната од нив дури и го соблече горниот дел.

„Гори Инстаграм“, „Убава си“, „Како ти завидувам“, напишаа воодушевените обожаватели, а некои се прашуваа со кого е на егзотичната локација. “Со кого беше на Малдивите? И јас сакам да одам со тебе”, ја праша еден од следбениците, но Северина не одговори.

„Ако изгледам вака на 50 години, ќе се убијам со убавина …“, заклучија некои обожавателки на крајот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi