Северина проговори по обвинувањата на Милан Поповиќ: Еве што порача таа (ФОТО)

5 август, 2021
dd123a08d863156c9c6c06a6e3e2dc4f929d7890

Милан Попивиќ неодамна јавно ја обвини Северина дека не сака да го види нивниот син Александар

Познатиот бизнисмен ѝ претстави на јавноста дека пејачката се рекламира врз основа на целата ситуација, како и дека таа е таа што не сака да го види својот син.

И покрај обвинувањата, пејачката денеска за прв пат објави нова фотографија на Instagram, што предизвика лавина коментари. Северина позираше во бело здолниште и горен дел под кој се гледаше бикинито, додека на главата имаше огромна капа, очила и широка насмевка.

Она што привлече големо внимание беше нејзината торба со везени иницијали А и С, односно нејзината и на нејзиниот син Александар, како и хаштагот дека љубовта се враќа со љубов.

Милан ја обвини Северина дека манипулирала со детето

Милан ја обвини Северина дека манипулирала со малиот Александар кога момчето изјавило дека сака да живее со неа, како и дека не ги користела условите за да го види нејзиниот син доделени од судот.

– Секако, на Северина ѝ беше дозволено да го гледа детето, инаку одамна ќе прочитавте во медиумите дека ѝ е забрането. Она што е интересно е дека во последните 20 месеци за кои пишува грижливата мајка, таа воопшто не користеше повеќе од половина од термините со детето, туку некои трети личности и услуги за испорака на храна беа со него – рече Милан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi