Северина се налути на фановите: Ова со јахтата не ви требаше, ама јас пак ве сакам!

7 март, 2021
seve'

Една од најпопуларните пејачки, Северина Којиќ, нема навика да одговара на коментарите на нејзините обожаватели на социјалните мрежи, но овој пат таа едноставно не можеше да „гризне јазик“.

Имено, еден од коментарите на придружничката толку многу ја вознемири што таа реши да ја искара. Жената коментирала дека Северина намерно го пуштила своето порнографско дело од јахтата со цел да привлече внимание, на што Севе реагирала набрзина.

„Не ти требаше ова со јахтата. Па, дали мислите дека би снимала нешто без шминка и би го пуштил во јавноста? Не си единствениот кретен и затоа биди среќна, никој не може ништо да ти направи. Ние ги сакаме другите и им испраќаме љубов “, и одговори пејачката.

Но, тогаш се случи нешто необично. И двата коментари, на Северина и на придружничката, исчезнаа од Инстаграм. Овој потег разочара некои фанови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi