Северина со месеци не живее со сопругот Игор Којиќ, а сега го откри и својот СТАТУС на Денот на вљубените!

14 февруари, 2021
dldfdfdfds

Еве како го поминува овој празник!

Пејачката Северина Којиќ не живее со сопругот Игор Којиќ со месеци, бидејќи минатата година го напушти нивниот дом и се врати во Хрватска. Нејзиниот сопруг Игор Којиќ, а ниту пејачката не соопштуваат за статусот на бракот и дали решиле да се разведат и да продолжат еден без друг или ситуацијата е поинаква.

Многумина очекуваа дека новогодишните празници ќе ги поминат заедно, но тоа не се случи. Денес е Денот на вљубените, па затоа би било логично да си честитаат еден на друг, а Северина објави кратка порака на Instаgram.

-„Тој прекрасен празник на љубовта, кој кога-тогаш нè „мачеше“ сите, некои особено сега. Не можеме да одиме во ресторани, кафулиња, јас дури и не одам кај козметичарката од страв, а и не сакам, го знаете тоа чувство – рече пејачката, како да е грижата за себе е најголемиот знак на љубов“. Сопругот не го спомна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi