Северина топлес под туш! Таа не ги крие градите додека водата тече по нејзиното жешко тело

15 јули, 2021
severinaa-830x0

„Ова е рај за машките очи“, е еден од коментарите

Популарната пејачка Сверина Којиќ ги почести своите обожаватели со попровокативна фотографија што малку и остави на фантазијата.

Северина позираше под туш, додека капките вода течеа по нејзиното потемнето тело.

Беше топлес и не ги покрива градите со ништо, но го сврте грбот кон фотоапаратот и го извади влажниот задник во минијатурниот долен дел од бикинито во преден план.

Пејачката навистина има феноменална фигура, смртоносни атрибути и тесен струк, па не е изненадувачки што Северина е „тивко страдање“ за многу мажи.

Нема сомнение дека Северина се оладила под тушот, но предизвика „пожар“ во главата на многу припадници на посилниот пол, со провокативните кадри.  

„Мислам дека имам срцев удар“, „Каква сензуалност“, „Ти си бомба!“, „Ако ти треба фотограф, јас сум тука“, „Ти си вистинска мачка“, „Ова е рај за машките очи “, се некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi