СЕВЕРИНА ВО ПРЕГРАТКА НА ДВА РАЗГОЛЕНИ МАЖИ! Фановите во шок, што всушност се случува на јахтата на популарната пејачка во слободно време?! (ФОТО)

14 август, 2021
Screenshot 2021-08-14 180743

Сите ги фалат нејзините нозе, но и друштвото од фотографијата

Северина Којиќ вечерва настапува во Примоштен, а во градот заплови со луксузна јахта.

Популарната пејачка позираше со тимот на јахта, а на фотографијата е добро расположена.

Таа со својот изглед повторно ги воодушеви своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, а посебно ги пофалија нејзините витки нозе, но и дамата и разголените млади мажи кои и прават друштво.

– Запловуваме во Примоштен… Се гледаме вечерва на концертот. Дали имате некакви музички желби? – ги праша Севе фановите, кои брзо почнаа да одговараат под фотографијата.

Фотографијата им се допадна на повеќе од 22 илјади следбеници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi