ШЕШИР НА ГЛАВА, НО СИТЕ ГЛЕДАА МАЛКУ ПОЈУЖНО: Нивес Целзијус побара совет и измами воздишки со новата фотографија

10 мај, 2021
sesir-e1620405577743

„Кој шешир?“, Прашаа многу фанови на профилот на Нивес на Инстаграм. Таа објави две фотографии со шешир на главата, па ги праша следбениците која повеќе им се допаѓаат

Сè е во погледот.

Нивес Целзијус го знае тоа. Скоцкана Нивес позираше во црна маица од која наѕираа бујните гради, додека носеше црн шешир.

Таа објави две фотографии на Инстаграм, па ги праша следбениците кој поглед повеќе одговара со шеширот.

„Шеширот ја штити главата! Шеширот е секси! Кој поглед повеќе одговара на шеширот, 1 или 2? “, Праша Нивес на Инстаграм.

„Ти си најдобрата риба во Хрватска“, „Кој шешир?“, „Број еден сигурно, првата фотографија“, беа некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi