„ШЕСТ МЕСЕЦИ НЕ ИЗЛЕГУВАВ ОД ДОМА“ По 17 години, Северина зборуваше за ВИДЕОТО ОД ЈАХТАТА

16 април, 2021
Screenshot_1

Ова и денес е тешка тема за неа!

Музичката sвезда Северина Којиќ даде одлично интервју во кое зборуваше за насилството, приватните борби, Милена Радуловиќ и актерките кои дале болни признанија. Сепак, таа го спомена и своето експлицитно видео од јахтата, објавено во 2004 година, во кое е со нејзиниот тогашен партнер Милан Лучиќ. Многу мислење се дека самата пејачка, заради рекламирање, ја дала снимката во јавноста, но таа тврди дека тие не се вистинити.

– Никогаш не сум барала мојата интима да излезе во јавност. Тоа беше голем шок. Потоа дадов две интервјуа за тоа, и тоа беше тоа. Беше тешко, но преживеав. Во рокот на услугата или, како што би рекле во Сплит, темпото ќе помине. Но, ете, тоа беше забавно, за некои дури и денес е. Значи, кога немаат што да ми кажат, тогаш ми го споменуваат тоа несреќно видео од бродот – вели Северина, која понатаму изјавува како нејзините пријатели и мајка некогаш ѝ дале поддршка:

– Но, мојата Лепа Смоје потоа ми се јави и ми рече: „Мала, кои се тие пуњатери (сплитски поим за недораснати момчиња?) Кога тоа нешто беше поврзано со моралот? Кој го измисли тоа?“ Потоа Пеки ме повика да ме насмее и ми рече: „Па, не можеш да снимаш сè во еден кадар. Требаше да го раскадрираш“. Мајка ми беше најпрецизна, рече таа: „Ајде ќерко, ќе се смееме на тоа еден ден“. И се смееме денес – рече Севе.

Сепак, овој настан не ѝ бил секогаш смешен. Напротив, таа помина низ болен процес.

– Но, тогаш не ја напуштив куќата шест месеци. Прво имаше жалење, а потоа и осуда што и самата ја дадов заради популарноста. Прочитав дека и Милена го почитуваше тоа. Но, леб и игри… Под наслов Забава и шоу – заклучил пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi