ШОК НА КОНЦЕРТОТ НА ЦЕЦА! Обожавателка ја мавала Цеца, реакцијата на пејачката се прераскажува насекаде!

30 август, 2021
Screenshot_1

На крајот, сѐ испадна добро!

Сте знаеме дека Светлана Цеца Ражнатовиќ има голем број обожаватели, како и дека се туркаат да бидат што е можно поблиску до пејачката додека таа настапува.

Така беше и овој пат кога Цеца одржа концерт.

Една од нејзините обожаватели дојде во првиот ред со голема плишана играчка и ја фрли кон популарната пејачка. Имено, таа сакала да ѝ ја подари на Цеца, а играчката за малку ќе ја удрела пејачката во главата.

Цеца се насмеа и продолжи да пее кога ја виде играчката како лета кон неа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi