ШОК! ОТКРИЕНА тајна врска: По освојувањето на пехарот, Јелена ЃОКОВИЌ открива со кого НОВАК има љубовна врска (ФОТО)

22 февруари, 2021
1613930550_novak

Најдобриот српски спортист и прв рекет во светот, Новак Ѓоковиќ го продолжи успехот на Австралија опен. Српскиот тенисер ја освои титулата на овој Грен слем со максимален учинок во финалето откако пресуди Данило Медведев.

Набргу по прославата и освојувањето на титулата, сопругата на славниот тенисер се огласи и откри досега непознати информации за неговата тајна љубовна врска што трае веќе девет години. Имено, таа објави фотографија од нејзиниот сопруг со чаша и ја откри неговата тајна.

  • Љубовната врска што ја има мојот сопруг со стадионот Род Лејвер, која се емитуваше јавно многу години (број 9), и јас со задоволство се претплаќам да ја гледам таа драма. Еве многу бакнежи и прегратки! И донеси го дома. ШАМПИОН – напиша Јелена Ѓоковиќ под фотографијата на легендата на светскиот тенис.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi