Шок промена на Џала Брат! Тој ослабе 30 килограми, а стомакот му е нереален: „Каква машина си!“

8 јули, 2021
20190825232236tgrf2429-830x0

Резултатот од теретаната е многу видлив, а коментарите едноставно „се нижат“. Сепак, има и такви кои му велат да престане да слабее затоа што ова е идеално

Музичарот Џала Брат работи на себе веќе некое време со цел да ослабе и очигледно тоа му успева. Имено, раперот ослабе 30 килограми и на сите им го покажа новото издание.

Тој беше фотографиран на базен во костим за капење и го покажа убавото тело, а во преден план беа плочките на стомакот.

Резултатот од теретаната е многу видлив, а коментарите едноставно „се нижат“. Сепак, има и такви кои му велат да престане да слабее затоа што ова е идеално.

„Каква машина си“, „Што направи, секоја чест“, „Ѕвер“, „Изгледаш одлично, но непој повеќе да губиш тежина…“ беа зборовите што му ги испратија обожавателите на Инстаграм под фотографијата.

Да се потсетиме, само пред еден месец, раперот ослабе дури 24 килограми, а судејќи според последната фотографија, тој продолжил да напредува.

Во галеријата, погледнете ги најновите фотографии на Џала.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi