Што ќе каже КАРЛЕУША? ДУШКО ТОШИЌ не ги минува сам ноќите во Истанбул! Еве со кого е фотографиран (ФОТО)

22 април, 2021
32d7f5da2e710ee2af9877721ad7d1ebc61a1d13

Познатиот српски фудбалер и сопруг на музичката sвезда Јелена Карлеуша престојува во Турција, каде професионално игра фудбал

Добро познатиот и успешен спортист, фудбалерот Душко Тошиќ деновиве престојува во Истанбул, главниот град на Турција, каде што игра професионално фудбал за тамошна екипа. Додека се шпекулираше за нивниот брак, сопругата Јелена Карлеуша му дава поддршка на нејзиниот сопруг и прва го посети на почетокот на годината, кога ги негираа насловите во весниците дека нивниот брак е во криза.

Сепак, се чини дека Душко Тошиќ не мирува во Истанбул, барем кога станува збор за ноќните излегувања. Имено, славниот фудбалер беше фотографиран во друштво на поранешниот репрезентативец на Србија, славниот Адем Љајиќ, кој игра за Бешикташ, фудбалскиот клуб за кој играше Тошиќ пред неколку години.

Судејќи според фотографијата, тие биле на прослава, бидејќи и двајцата носеле одела во комбинација со бели кошули и вратоврски.

Дали Јелена Карлеуша знае дека Душко излегува во град?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi