СИТЕ ГЛЕДАА ВО ДЛАБОКОТО ДЕКОЛТЕ НА ЦЕЦА! Загрме на приватна прослава – Тесниот фустан ги истакна бујните ГРАДИ! (ФОТО)

12 август, 2021
Ceca-rodjendan

Анастасија објави видео од прославата.

Светлана Ражнатовиќ беше на приватна прослава каде пееја Радиша Трајковиќ Џани, Ана Бекута, но и самата Цеца.

Кога Цеца го фати микрофонот, сите погледи беа вперени кон неа, но и кон нејзиното деколте.

Пејачката носеше тесен фустан со циркони што ја истакна нејзината волшебна фигура, а во преден план беше нејзиното бујно деколте од кое никој не можеше да го тргне погледот.

На прославата беше и ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, која исто така ја сними својата мајка додека пееше. Анастасија носеше елегантен црн фустан со длабоко деколте.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi