СИТЕ ГЛЕДААТ ВО НОЗЕТЕ НА АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ: Се соблече и ја покажа врвната фигура – реагираше и МОМЧЕТО НА ЦЕЦА! (ФОТО)

21 април, 2021
anastasija-raznatovic

Пејачката сподели нова фотографија од својот летен одмор во Мексико.

Последните денови, Инстаграм беше преплавен со слики и снимки на Анастасија Ражнатовиќ од Мексико, каде веќе некое време ужива со пријателките.

Скоро секој ден, пејачката објавува жешки фотографии од прекрасните плажи на летното одморалиште каде го поминува времето, а новата предизвика посебни реакции.

Иако градите и задникот на Анастасија досега беа мета на коментари, овој пат нејзините долги и витки нозе го однесоа целиот сјај.

Нејзината нова фотографија собра над 10.000 лајкови, а својот го остави и момчето на Цеца, Богдан Срејовиќ.

Погледнете ја новата објава:

Anastasija Ražnatović
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi