Сите мајки стануваат рано: Николија со утринско селфи покажа дека воопшто не се променила по породувањето

31 јули, 2021
319842_nikolija_ff

Раперката и пејачка Николија по породувањето е како девојче

На Инста стори раперката и пејачка Николија објави селфи фотографија од автомобилот утрово околу осум и триесет, што покажува дека воопшто не се променила по породувањето.

Во оваа прилика, Николија ја врза косата и облече окер маичка.

Ова е 14 -ти ден по нејзиното раѓање, откако го роди второто дете. Таа и Реља Поповиќ станаа горди родители на уште едно девојче.

Се породи во родилиштето „Народен фронт“.

Nikolija Jovanović
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi