СЛИЧНОСТА Е НЕВЕРОЈАТНА: Вака изгледа помладиот брат на Андрија Милошевиќ! (ФОТО)

10 октомври, 2021
163485_101-news1-dragana-udovicic_ls

И тој работи во театар, а ретко се појавува во јавноста

Братот на Андрија Милошевиќ, Велибор, е шест години помлад од актерот. И иако Андрија не го покажува често, тие двајца негуваат исклучително блиска врска.

Иако дипломирал економија, братот на Андрија Милошевиќ, исто така, има чувство за драмска уметност, па затоа веќе неколку години се занимава со продукција во театар во Подгорица. Велибор дури работел на неколку успешни проекти со неговиот брат.

Иако често не се појавува во јавноста, братот на Андрија Милошевиќ е присутен на неколку објави на неговиот брат, и секој пат кога Андрија го покажува Велибор, коментарите се исти, а фановите на актерот забележуваат дека тие двајца неверојатно си личат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris