СЛУЧАЈНО ГО ПОКАЖА СТОМАКОТ НА ПЛАЖА?! Катарина Грујиќ ги подгреа приказните за бременоста – ги снимаше градите, па се виде и „доказот“! (ФОТО)

6 август, 2021
kaca

Катарина Грујиќ не се огласува во последно време, па повторно го привлече вниманието со ново видео.

Неодамна, по приказните за бременоста, Катарина Грујиќ објави фотографии во бикини и „стави крај“, а сега пејачката повторно ги збуни сите со видео од плажа.

Свршеницата на фудбалерот Марко Гобељиќ прво се снимаше во автомобил и го покажа бујното деколте додека одеше на плажа, бидејќи, како што изјави, денес е ден за уживање во морето.

Таа беше во цветен фустан и се снимаше само до стомакот, па го покажа само горниот дел од костимот за капење, и повторно ги подгреа приказните дека очекува бебе.

Ако го земеме предвид фактот дека пејачката не се огласува во последно време, како и дека стомакот под фустанот „влезе“ во кадарот на еден кадар од плажа, шпекулациите за бременоста може да се остварат.

Погледнете ја Катарина и „деталот“ што ги поттикна приказните за приновата:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi