СО БОЖЕСТВЕНОТО ТЕЛО ИМ ГО ЗАМАТИ УМОТ НА МАЖИТЕ Милица Павловиќ се појави во најнеобичен стајлинг на настап во Белград (ФОТО)

19 август, 2021
Milica-Pavlovic-720x406

Младата музичка sвезда Милица Павловиќ синоќа одржа спектакуларен настап во клуб во Белград, а на многумина им го помати умот со својот стајлинг.

Милица блесна во сина комбинација, што дополнително го истакна нејзиното витко тело.

Синиот краток топ и длабокото здолниште го нагласија нејзиниот тенок струк, додека бујното деколте беше во преден план.

Имајќи предвид дека синиот топ наликува на градник, многумина мислеа дека оваа атрактивна бринета на настапот се појавила само во градник.

„Светски“, „Природна убавина“, „Нереална си“, „Принцеза“ … се само дел од коментарите под објавата на Милица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi