„Со добар капетан, секој ден…“- Лепа Брена повторно ужива на јахтата! (ФОТО)

3 април, 2021
6c7a9a39b6674c69ab7c8da714686679eb9534b5

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ заминаа во Црна Гора на почетокот на месецов, а на јахтата ги чекаше изненадување.

Лепа Брена знае зошто живее – многумина би рекле. Првите денови од април ги поминува на Јадранско Море, уживајќи на јахта.

Брена и Боба се во Црна Гора, а локацијата на јахтата во која уживаат е очигледно во луксузната марина во Тиват. Брена, воодушевена од сонцето и атмосферата, напиша на Instagram: „Со добар капетан, секој ден е искуство“.

Следбениците среќни што се во Црна Гора го поздравија нејзиното доаѓање и одговорија:

– Капетанот има добра риба!

Пресреќна, Брена објави и икебана цвеќе кое ги пречека на јахтата, во која има и иницијали Б и Б, што е директна алузија на иницијалите на нивните имиња.

На почетокот на март, Брена и Боба го прославија првиот роденден на нивниот внук, синот на Филип и Александра Живојиновиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris