„Со што ги донесе сите овие рози, со камион? Изненадувањето на Хаусер за неговата девојка буквално ќе ве ШОКИРА!

8 март, 2021
хаха

Хрватскиот виолончелист Стјепан Хаусер (34) се пофали романтично изненадување на Малдивите, кое и го подготви на својата девојка, мистериозна „сирена“, по повод 8 март.

Хаусер веќе некое време престојува на Малдивите со својата партнерка, на која не и го открива идентитетот, но ја воодушеви со изненадување што буквално многу жени ќе завидуваат.

Виолончелистот очигледно изнајмил камион за да ја добие оваа количина црвени рози, кои ги наредил во форма на огромен правоаголник на оградената површина на океанот, а во средината имало две пресечени срца, направени од бели рози. Покрај тоа, виолончело лебдеше на вода.

Хаузер ја зеде во рацете својата мистериозна сирена и ја однесе на изненадување што буквално и го одзеде здивот.

Потоа разменија нежност покрај сцената од бајките, а потоа ја „расипаа“ романтичната сцена, па се милуваа и се бакнуваа во водата, додека околу нив лебдеа безброј црвени рози.

„Ова е нереално, вистински романтичар“, „Со што ги донесе овие рози, со камион? (Смеа)“, „Каква глетка да се онесвестиш“, „Прекрасно е“, „Што прави за Денот на вљубените, кога е толку романтично за 8 март “,Ова буквално ти го одзема здивот “, се некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris