СО СВЕКРВАТА ПРЕКУ SKYPE: Богдан ја запозна својата мајка со Цеца- тие беа на ручек кога заѕвони телефонот!

16 јануари, 2021
ceca11

Таткото на Богдан Срејовиќ е воодушевен од изборот на партнерка на неговиот син, а мајката Мира?

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ се сретна со мајката на нејзиното девет години помладо момче Богдан Срејовиќ.

„Родителите на Богдан се навистина прекрасни луѓе. Неговиот татко Милош е поранешен спортист, а неговата мајка е во приватен бизнис. Тие никогаш не се мешале во одлуките на Богдан, туку секогаш го поддржувале во сè”, изјави неименуван извор, додавајќи:

„Дури неодамна им кажа дека е во врска со Цеца, а двајцата немаат што да му замерат. Милош, неговиот татко, сè беше јасно кога го виде својот син и забележа колку е среќен, а тоа му беше единствено што му е важно во животот. “

Откако му соопштил на својот татко дека е во врска со Цеца, тој решил на неформален начин да ја запознае својата мајка со неговата избраничка.

„Баш во моментот кога беше со Ражнатовиќ на ручек, пристигна видео повик од Лондон. Богдан разговараше со неа долго време, а потоа во еден момент ја сврте камерата кон Цеца, која ја поздрави нејзината свекрва. Мира беше воодушевена и не ја криеше среќата затоа што нејзиниот син е со толку убава, успешна и паметна жена “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris