Софија Милошевиќ се соблече и го покажа извајаното тело во мало бикини – потемнетиот тен и долгите нозе ги маѓепсаа следбениците! (ФОТО)

21 јуни, 2021
sofija-milos-evic-21

Софија Милошевиќ „гори“ во костимот за капење.

Софија Милошевиќ, која го роди синот Алексеј пред девет месеци, реши да направи одмор надвор од границите на Србија по обврските околу отворањето на бутикот и отпатува за Палма де Мајорка со избраникот Лука Јовиќ, од каде веднаш сподели неколку разголени фотографии.

Манекенката брзо ја врати својата линија, која гордо ја покажува позирајќи во разни модели на костими за капење.

Па така, сега, по белото бикини, Софија го покажа исончаниот тен и бруталната фигура во црн костим за капење.

Нејзините следбеници беа воодушевени од глетката и и оставија бројни комплименти во коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi