СОРАЈА И НЕЈМАР ВО ШЕМА?! Фудбалерот полуде по српската старлета, еве каде закажале состанок!

7 октомври, 2021
Screenshot 2021-10-07 195658

Го обновија контактот!

Пред неколку години, сите светски медиуми пишуваа за љубовната врска помеѓу Сораја Вучелиќ и фудбалерот Нејмар, кој по неа испрати приватен авион, а очигледно, тие двајца сега го обновиле својот контакт.

До неодамна, Нејмар ги пополнуваше насловните страници на светскиот печат поради наводите дека се обидува да ја заведе италијанската инфлуенсерка Кјара Насти, но тој повторно фрлил око на Сорај и договорил состанок со неа, според емисијата „Ексклузивно“.

Сораја ретко зборува за медиумите, но пред два месеци зборуваше за плановите за во иднина.

– Секогаш имам планови, но јас сум некој што прво сака да ги реализира, а потоа да зборува за тоа. Оваа ситуација го погоди целиот свет, некои позитивно, некои негативно, но за жал луѓето се уште се борат со опасниот вирус. Се надевам дека наскоро ќе ве израдувам со добри вести во врска со моите планови – Сораја остана мистериозна во тоа време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris