СОРАЈА ПАДНА ВО ВТОР ПЛАН КОГА ОБЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД НЕЈЗИНАТА СЕСТРА: Старлетата никогаш претходно не ја покажала, а еве како изгледа ТАА! (ФОТО)

29 април, 2021
2549743_soraja-2_ls

Сораја Вучелиќ, старлета и поранешна учесничка во реално шоу, позната по тоа што игра на картата на провокација, сега ја покажа својата сестра на социјалните мрежи.

Таа објави слика на девојка закопчана до грло, а многумина веднаш помислија колку се разликуваат во нивното облекување. Сораја имаше специјален повод да објави слика од нејзината сестра токму сега.

Судејќи според емотиконот ставен од старлетата, нејзината сестра е бремена, па Сораја ѝ честиташе на овој начин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi