Сораја позираше во долна облека, едвај покривајќи ги интимните места!

7 февруари, 2021
pjimage_ISMxoOr

На коментарите под фотографиите, таа често добива комплименти за нејзиниот изглед, а има и такви кои и се додворуваат. Но, за жал за многу мажи, Вучелиќ е зафатенa.

Старлетата Сораја Вучелиќ (34) секогаш знаеше како да привлече внимание. Скудните изданија не и ’се ништо непознато, а овој пат отиде чекор подалеку. Таа позираше на креветот во провокативна долна облека и ги истакна своите бујни облини.

На Инстаграм ја следат повеќе од 420 000 корисници, а скоро секој ден споделува фотографии во „жешки“ пози.

Таа секогаш покажува повеќе отколку што крие, а оваа препознатлива дама при изборот на фустани, се грижи секогаш да ги истакнува длабокото деколте и витките нозе. Но, таа често е мета на дежурни критичари кои и пишуваат дека претерува со уредување фотографиите со Фотошоп.

Таа неодамна гостуваше во емисијата „Ексклузив“, па рече дека нејзиниот партнер е љубоморен. Живее во Москва, а желба му е Сораја да се пресели таму. Но, таа сè уште не е подготвена за тој чекор.

Треба да се откажам од многу работи и да го живеам неговиот живот, кој е деловен и сериозен. Изгледа фантастично, богат е. Ова е многу важно за мажите. Но, сè уште не сум подготвена – рекла старлетата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi