СОРАЈА ВО АГОНИЈА: Го делеше ФУДБАЛЕРОТ со светски познатата ХРВАТСКА девојка – Брутално жешкиот ТОПЛЕС модел!

8 септември, 2021
306262_ipiccy-image-3_f

Поранешната ријалити sвезда, Сораја Вучелиќ, се забавуваше со бразилскиот Нејмар, една од најголемите фудбалски ssвезди во Светот!

Нејмар првпат ја виде Сораја во 2014 година на Ибица за време на летната пауза кога се пресели од Барселона во Париз Сент Жермен.

Раскажани се приказни за тоа како порано го испраќал својот приватен авион да ја земе во Барселона. Кратката летна романса беше доволна за медиумите да обрнат внимание на Сораја и оттогаш британските таблоиди пишуваат за неа.

Кратка афера со Колумбискиот хрватски топ модел, Наталија Барулич, го потврди фактот дека на Нејмар му се допаѓаат балкански девојки.

Девојката родена во Калифорнија стана позната по својата емотивна врска со мега популарниот латино пејач Малума, на крајот на 2020 година. Имаше краткорочен љубовен триаголник во кој Бразилецот остана „извисен“ бидејќи Наталија му се врати на Малума.

Иако нејзината врска ја следеа планетарните медиуми, Барулих објавува само свои соло слики на Instagram. На една од нив, таа позираше топлес, покривајќи ги брадавиците со рацете.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi