СОРАЈА ВУЧЕЛИЌ ДОБИ НАГРАДА! Турците ја прогласија за икона – заблескаа силиконите на црвениот тепих! (ФОТО)

31 март, 2021
Screenshot_6

Старлетата Сораја Вучелиќ со гордост претставува…

Старлетата Сораја Вучелиќ ја освои наградата за модна икона на годината во Турција.

Таа објави низа слики од Турција на својот Instagram, во кои позира со наградата, и во кои, повторно, во преден план се нејзините силикони.

Честитки се нижат на Instagram, а вие погледнете се како изгледаше модната икона:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris