Соседско „око соколово“: Севе го бакна црномурестиот пријател пред зградата и избега

16 февруари, 2021
2020-12-25-16-11-6097-

„Потоа влетала во зградата и не помина многу време откако ја видоа како ѕирка од прозорецот на нејзиниот стан“

Во загребското соседство, најпознатата локална пејачка Северина Којиќ (48) никогаш нема мир.

Бидејќи нејзиниот сопруг Игор не доаѓа во нивното љубовно гнездо на Козјак, каде ги поминаа првите години од бракот, обожавателите се интересираат кој ја испраќа Сева до прагот.

Таа пристигна на својата адреса минатиот викенд со менаџерот Томиќ Петровиќ. Но, соседите забележале дека во нивно друштво има уште еден впечатлив црномурест маж.

– Северина, збогувајќи се со мистериозниот пријател, внимателно се наведна и нежно го бакна. Потоа влета во зградата и кратко потоа ја видоа како ѕирка од прозорецот на нејзиниот стан – се коментира во соседството на Козјак.

На денот на вљубените, пејачката гордо ја објави својата гола фотографија на која лежи меѓу кутиите завиткани со подароци. На денот на вљубените во јавноста, сопругот дури и не го спомна. Младиот Којиќ исто така не се огласи на социјалните мрежи во врска со Северина, тој објави само селфи од автомобилот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi