СРАМОТА, ИМАШ 36 ГОДИНИ! Фановите ја прозиваат Станија за топлес фотографијата, позираше во КОЖНА ТАНГА и ги разлути своите следбеници!

19 јули, 2021
stanija

Станија Добројевиќ доби критики за топлес фотографијата.

Станија Добројевиќ е редовна во објавувањето на провокативни фотографии на кои позира во заводлива долна облека, а понекогаш и без неа или барем некој дел, како што беше случај и сега.

Старлетата сподели серија фотографии на својот Инстаграм на кои носи само кожна танга, додека голите гради ги покри со косата или рацете, а коментарите се редеа.

Иако голем број воздивнуваа за топлес Станија, имаше и такви кои истакнаа дека овој пат претера.

„Си можела и гола“, „Ова е премногу“, „Срамота“, „Станија, имаш 36 години, се однесуваш како деца во пубертет“, беа само некои од нив.

Погледнете ги фотографиите што предизвикаа лавина коментари:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi