СТАНИЈА ДОБИЛА ПОНУДА ДА СНИМИ ФИЛМ ЗА ВОЗРАСНИ ЗА 8.000 ЕВРА, А ОВА Е НЕЈЗИНИОТ ОДГОВОР!

5 август, 2021
973059_stanijadobrojevic_ls

Медиумите пишуваат дека на Добројевиќ и се јавиле продуценти од Унгарија

Реалити sвездата Станија Добројевиќ добила понуда да стане дел од порнографската индустрија.

Имено, бидејќи таа направила профил на сајт за возрасни, медиумите пишуваат дека продуценти од Унгарија кои се подготвени да платат 8.000 евра за краток филм со нејзиното момче Марко, стапиле во контакт со Добројевиќ.

Stanija Dobrojević

– Вистина е дека добивам секакви понуди, но сепак не би сакал да снимам такви филмови. Ми се допаѓа она што го правам за „Онли фанс“, бидејќи можам да се фотографирам и снимам како што сакам, без да биде премногу. Се разбира, ваквите понуди ми ласкаат, но претпочитам кога сум сам свој газда – рече Станија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi