СТАНИЈА ДОБРОЈЕВИЌ ДОЖИВЕА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА! Автомобилот на старлетата целосно уништен!

24 август, 2021
436398_screenshot-8_f

Станија Добројевиќ вчера не успеа да стигне до продукцијата на „Задруга 5“ затоа што доживеа несреќа! Таа и нејзиното момче Марко Марковиќ доживеале сообраќајка кога се враќале во Нови Сад од Италија.

– Не возев јас, туку Марко. Се враќавме од море. Камион целосно ни ја изгреба едната страна од автомобилот. Фала му на Бога, добро сме, но автомобилот е уништен.

Сега сум спречена да дојдам во Белград, но ете ме деновиве – вели Станија.

Старлетата не се појави на снимањето на профилот за „Задруга 5“ закажано за 23 август, па многумина коментираа дека сака да ја покачи цената или целосно ќе се откаже од реалното шоу.

Останува да видиме дали ќе го потпише договорот во следниот период.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi