СТАНИЈА КОНЕЧНО СЕ ВЕРИ?! Старлетата добила прстен од Марко и кажала „да“, па заплакала од среќа

20 март, 2021
stanija-dobrojevic-marko-markovic-foto-nikola-tomic-1-830x0

Станија во средата организираше роденденска забава за десетина луѓе и немаше идеја дека Марко ќе ја запроси токму тој ден.

Старлетата и поранешна учесничка во реални шоуа Станија Добројевиќ наводно се мажи, бидејќи нејзиното момче Марко Марковиќ ја запроси на нејзиниот 36-ти роденден.

Во средата, Станија организираше роденденска забава за десетина луѓе и немаше поим дека Марко ќе ја запроси токму тој ден.

Нејзината пријателка, која била на нејзината роденденска забава, откри како изгледало сето тоа.

– Станија не повика музичари, но имаше караоке, па таа и Марко пееја цела ноќ. Ја пресече тортата на полноќ, а по огнометот, Марко клекна, го извади прстенот и ја праша Станија дали ќе се омажи за него. Беше во шок, навистина не очекуваше да ја запроси, но каа „да“. Дури плачеше од среќа – изјави блиската пријателка на Станија која додаде дека семејството на старлетата е пресреќно.

– Нејзината мајка скокаше од радост. Воодушевени биле и нејзината баба и дедо. Станија и Марко планираат венчавка за следната година, само очекуваат да се смири хаосот околу короната. Тие веќе живеат како да се во брак, не се разделуваат. Станија е многу среќна со него, рече дека повеќе нема да влегува во реални шоуа. Планира да заработува за живеење од својата козметичка линија и реклами на Instagram – тврди пријателоката на Станија.

Да потсетиме, Станија и манекенот Марко Марковиќ ја започнаа својата врска во реалното шоу „Задруга 2“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris