Станија на снегот во топче кое изгледа како да го испрала по грешка на 90 степени!

9 февруари, 2021
stanija-dobrojevic-foto-nikola-tomic-7-460x0

Ријалити sвездата ужива во зимската идила на планина.

Станија на снегот во топче што изгледа како да го измила по грешка на 90 степени.

Поранешната учесничка во реалното шоу Станија Добројевиќ моментално престојува на планина, а со нејзините „жешки“ снимки се топи снегот околу неа.

Имено, Станија и нејзиното момче Марко Марковиќ уживаат на Златибор, и иако температурата е минус, тоа не ја спречи Добројевиќ да се облече како да е лето.

Поранешната натпреварувачка во реалното шоу на себњ имаше црно длабоко здолниште, топче под кое таа немаше ништо, а бидејќи е минијатурно, тоа не успеа да ги покрие нејзините гради. Имаше јакна над неа, но со оглед на тоа што стомакот и беше отворен, очигледно беше дека не ја грее баш.

Таа позираше стоејќи, но и додека клечеше, а сите ја забележаа нејзината неверојатна фигура, која ја има благодарение на редовниот и напорен тренинг. Станија доби бројни комплименти, но и критики.

„Изгледаш одлично“, „Што е премногу, премногу е “, „Кога случајно ќе ја вклучите долната облека на 90 степени, наместо на 30 степени“, „Имаш тело за медал “, се дел од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi