Станија направи селфи, а сите забележаа нешто друго! Гори ИНТЕРНЕТ – нема да верувате кој е зад нејзе!

11 февруари, 2021
387997_screenshot-2020-11-01t190140.460_f

Старлетата Станија Добројевиќ неодамна на својот профил на Инстаграм објави фотографија која сега предизвика лавина коментари, но не заради неа на фотографијата, туку заради поранешниот премиер на Република Србија кој случајно влета во рамката.

Станија моментално е на Златибор каде ужива со своето момче Марко Марковиќ. Додека престојувала во хотел, старлетата позирала, а фотографијата ја објавила на својот Инстаграм профил.

Имено, имаше и такви кои покрај старлетата, го забележаа и Радоман Божовиќ, кој беше во истиот хотел со Станија. Во моментот кога старлетата позирала, Радоман бил на маса покрај неа и влетал во рамката. Радоман беше и премиер на Република Србија.

Да потсетиме, Станија не сака да зборува за својот љубовен живот, но на сите им даде до знаење дека се смирила со моделот Марко Марковиќ, кого го запознала во реалното шоу. Таа, Марко и нејзината мајка отидоа заедно на зимување, а судејќи според фотографиите и снимките, тие навистина уживаат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi