СТАНИЈА ПРОГОВОРИ ЗА РАСКИНУВАЊЕТО НА ВЕРИДБАТА! Старлетата не можеше да молчи, раскажа се за падот на љубовта!

4 мај, 2021
166837_standza_iff

Денес како бомба одекна информацијата дека старлетата Станија Добројевиќ ја раскинала свршувачката со Марко Марковиќ и ја напуштила Србија. Таа сега се огласи.

Имено, Станија денес на социјалните мрежи објави дека ја напушта Србија и се упатува кон Соединетите Американски Држави.

Бидејќи нејзиниот свршеник Марко го немаше на видеото, сите мислеа дека врската е раскината. Дополнителна причина за овие шпекулации е фактот што Станија рече дека наскоро нема да патува надвор од Србија, па оваа ненадејна одлука ги изненади сите.

Таа сега проговори и ги отстрани сите сомнежи на оваа тема:

– Само што слетав во Њујорк, и тие веќе ја раскинаа мојата врска (се смее). Секако, не е точно, само морав да одам во Америка, тука е мојот втор дом, морам да ја посетам својата куќа, фирмата и да се вратам брзо затоа што имам уште работа на мојот стан во Србија – изјави Станија за Пинк.рс од далечната Америка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi