СТАВИЈА ТОЧКА НА ПРИКАЗНИТЕ ЗА РАСКИНУВАЊЕТО Богдан ја држи за рака и не ја пушта: Цеца и нејзиниот избраник беа фатени заедно во Белград, а овој детал им падна во очи на сите! (ФОТО)

25 февруари, 2021
pjimage (2)_1000x0

Цеца и Богдан не кријат уште од самиот почеток колку се заљубени

Една од најдобрите пејачки од нашите простори, Светлана Цеца Ражнатовиќ пред неколку месеци призна пред јавноста дека е во врска со девет години помладиот дечко Богдан Срејовиќ.

Оттогаш, нивната врска е под будното око на јавноста. Соодветно на тоа, вчера, некои медиуми објавија дека Цеца и Богдан повеќе не се заедно и сето тоа произлезе од она затоа што пејачката ги избришала фотографиите со него.

Бројни медиуми вчера објавија дека Цеца и Боган раскинале, но пејачката наскоро демантираше на својот профил на Instagram, и сподели една од фотографиите каде во насловот се вели дека на врската ѝ се ставил крај и напиша со големи букви „ЛАГА!“

Ражнатовиќ на сите им стави до знаење дека сè уште ужива во хармоничен однос со сопственикот на неколку ресторани во Белград.

Да потсетиме, ниту Цеца ниту Богдан уште од почетокот не криеја колку се заљубени.

Папарацо екипа синоќа ги фати Богдан и Цеца во многу интимен момент!

Тие се држеа за раце, а потоа со неговиот автомобил се возеа до вилата на Цеца, каде што, очигледно, го поминуваат поголемиот дел од своето време.

Патем, како што може да се види, Богдан не вози прескапиавтомобил, туку „пежо“ што чини неколку илјади евра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi