СВЕТКИ, ПЕГИ И БРАНОВИ: Милица Павловиќ го смени својот изглед, а токму ваква фризура и шминка ќе посакаат СИТЕ ДАМИ (ФОТО)

10 јули, 2021
ac9ed0a78c793b5d27e1083855bf9a467c749b54

Пејачката ги воодушеви своите обожаватели.

Младата пејачка Милица Павловиќ важи за една од најстилизираните дами од јавната регионална сцена. Покрај совршените комбинации на облека, Милица секогаш внимава и на косата, како и на шминката.

Овој пат, пејачката објави фотографии во необично издание на својот Инстаграм профил.

Во преден план беше фризурата со која немаме можност да ја видиме – опуштени, или „мокри“ бранови, кои се најпопуларната летна фризура.

Покрај тоа, Милица носеше необична шминка – светки на очните капаци, и пеги на образите, со неутрален кармин.

Имено, оваа фризура и шминка на Милица Павловиќ секако ќе биде инспиративна за жените кои сакаат сами да се стилизираат, и тоа да изгледа совршено.

Не е потребно многу време за овој изглед, а резултатите се беспрекорни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi