„ТАА Е НАЈГОЛЕМИОТ СРАМ НА ОВОЈ НАРОД!“ Нов напад на Карлеуша врз Цеца – Беше сѐ само не српска мајка!

13 јули, 2021
svetlana_ceca_raznatovic_rodje_315693_photo_e-stock_caslav_vukojicic

Одби да учествува, но традиционално удри на својот вечен рива …

Српски медиум реши да сними документарец за фолк дивата Светлана Ражнатовиќ, а како што тврди, Јелена Карлеуша била поканета да учествува во проектот.

ЈК одби да учествува во емисијата, која го покажува карактерот и делото на Цеца од негативен агол. Карлеуша истакнува дека таа веќе „отворено зборувала“ за фолк дивата, па сега не сака да учествува, како што пишува, „во нејзиниот болен пад“. Во нејзин стил, Јелена упати обвинувања и навреди кон нејзиниот вечен ривал на социјалната мрежа Instagram.

– Ме повикаа да учествувам во овој документарец за Светлана Ражнатовиќ и да сведочам за злото што го доживеав од неа и нејзиниот тим. Одбив не затоа што немам што да кажам, туку затоа што зборував за тоа веќе 20 години, јавно. Фактот дека луѓето штотуку ги отворија очите и сфатија која е оваа жена е друга тема! Таа е најголемиот срам на српскиот народ, затоа што народот ја нарекуваше „српска мајка“, а таа беше сè, но не и мајка, близок соработник на убијци и киднапери, воени злосторници, убијци на премиерот. Списокот е застрашувачки. Имав околу 20 години јавно да зборувам за тоа, додека бев сатанизирана и забранета. Сега, кога нејзиното заврши и таа е ирелевантна, не сакам да учествувам во болниот пад на таа жена. Но, таа сигурно го заслужи тоа – напиша Јелена Карлеуша.

Како и досега, Цеца не се огласи во врска со навредите на популарната пејачка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi